The Parla-Ment
Καλως Ηρθατε στο Parla-Ment!!!
Αν είστε επισκέπτης παρακαλούμε να κάνετε register σαν μέλος, και άμα είστε μέλος, κάντε log in από τη φόρμα δίπλα στο μήνυμα αυτό.
Καλή περιήγηση στο φόρουμ μας =)

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

The Parla-Ment
Καλως Ηρθατε στο Parla-Ment!!!
Αν είστε επισκέπτης παρακαλούμε να κάνετε register σαν μέλος, και άμα είστε μέλος, κάντε log in από τη φόρμα δίπλα στο μήνυμα αυτό.
Καλή περιήγηση στο φόρουμ μας =)
The Parla-Ment
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Superleague Greece 10η αγωνιστική

+3
Dark_Shadow
chronis_25
Pavel Grachev
7 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από nioniosmeg Κυρ Νοε 08, 2009 8:57 pm

!w@Nn4 έγραψε:
nioniosmeg έγραψε:Πανέξυπνος... Cool

Ω! Αυτοκτονία
Το κλείνω.

Razz

Κλείσ' το. Cool

Silent_Killer έγραψε:
nioniosmeg έγραψε:Πανέξυπνος... Cool
Μαλάκας!!!

Razz

Θες να σε κάνω report;;; Κοίτα, γυαλίζει το μάτι μου... Exclamation
nioniosmeg
nioniosmeg
Εθισμένο Μέλος

Ηλικία : 26
Τόπος : Λαμία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από nioniosmeg Κυρ Νοε 08, 2009 8:59 pm

De Morgan έγραψε:Θα σας κλείσω ολους αμα συνεχίσετε αυτό το υπερβολικό τρολινγκ Τι να κανουμε?

Ok, εγώ το κλείνω, σ' αυτούς πέσ' το...
nioniosmeg
nioniosmeg
Εθισμένο Μέλος

Ηλικία : 26
Τόπος : Λαμία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από Silent_Killer Κυρ Νοε 08, 2009 8:59 pm

Τελικά με τον ΠΑΟ τι έγινε...;

Silent_Killer
Εθισμένο Μέλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από De Morgan Κυρ Νοε 08, 2009 9:01 pm

Γενικά μην ξεπερνάτε πολύ το μέτρο, μπορείτε να λέτε οτι θέλετε αλλα μην γινεστε υπερβολικοί. Ήδη περιορίστηκαν τα quotes στα 3 max και εγινε επεξεργασία μηνυμάτων.
Πιο χαλαρά αλλιώς θα σβήνονται μηνυματα αναγκαστηκά Ευχαριστώ
De Morgan
De Morgan
Ιδρυτής

Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από Pavel Grachev Κυρ Νοε 08, 2009 9:05 pm

Επιστροφή του Αστέρα Τρίπολης στα νικηφόρα αποτελέσματα και μάλιστα αρκετά εμφατικά. Οι Αρκάδες σκόρπισαν τον ΠΑΣ Γιαννινα εντός έδρας χάρη στα τρία γκόλ του Ντάνιελ Τσέζαρεκ, ο οποίος εχει καπαρώσει την κορυφή του πινακα των σκόρερ έχοντας σε 10 μάτς 8 γκόλ, η ομάδα του Γιώργου Παρασχου δικαια διαμαρτύρεται πάντως για τη φάση του 2ου γκολ, οταν ο Κροατης φόρ φεύγει απο θεση οφσαιντ, παρολα αυτά δεν μπόρεσε να αποτρέψει την ήττα με 3-0

Στο Περιστέρι, σε ένα δυναμικό μάτς ο Εργοτέλης κατάφερε με χίλια ζόρια να κρατήσει τον βαθμο της ισοπαλίας απο τον Ατρόμητο. Παρολο που η ομάδα του Καραγεωργίου αγωνιζοταν για ενα μεγάλο διαστημα με δέκα παίκτες, καταφερε να αποδράσει και μάλιστα να χασει και ευκαιρια για να παρει τη νίκη. Απο την αλλη οι γηπεδούχοι χαραμισαν αρκετες κλασσικες φάσεις, με αποτέλεσμα το σκόρ να μείνει κολλημενο στο 0-0

Συνεχίζεται η εκπληκτική πορεία του Πανιωνίου. Η ομάδα του Εμίλιο Φερρέρα επικράτησε με 1-2 της Ξάνθης, που ολο και βυθίζεται, στα Πηγάδια. Οι Ακρίτες δεν μπορεσαν να κοντραρουν τους φιλοξενούμενους που πραγματοποιουν εκπληκτικες εμφανίσεις, κανοντας ενα ντεμαράζ ''Ευρώπης'' στα τελευταια 5 μάτς, έχοντας 4 νίκες και 1 ήττα. Ο Μπόσκο Μπάλαμπαν πήρε μπρός και με 2 γκόλ εδωσε τη νικη στον Πανιωνιο ενω προσωρινα είχε ισοφαρίσει για τους γηπεδούχους ο Στρμπά

Διπλό τίτλου στη Λειβαδιά για τον Παναθηναικό ο οποίος ηταν αρκούντως μέτριος στο δεύτερο μέρος εναντι στον Λεβαδειακό και εχοντας αρνητικο πρωταγωνιστή τον Σισέ που σπατάλησε αρκετες φάσεις, τελικά κατάφερε με γκόλ του Λουκά Βύντρα στο 66ο λεπτο και του Σισέ στο 80, να περασει αλώβητος με 0-2. Η ομάδα του Τεν Κάτε εκμεταλλεύτηκε τη χθεσινή γκέλα του Ολυμπιακού και πλέον βρίσκεται στο +2 απο την κορυφή μόνος πρώτος
Pavel Grachev
Pavel Grachev
Διαχειριστής/Ιδρυτής

Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

https://parlament.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από nioniosmeg Κυρ Νοε 08, 2009 9:08 pm

Μην μου πεις. Από το in.gr;;;
Exclamation

Razz Razz

Γμτ, παρατρίχα ο εργοτέλης... :'(
nioniosmeg
nioniosmeg
Εθισμένο Μέλος

Ηλικία : 26
Τόπος : Λαμία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από Pavel Grachev Κυρ Νοε 08, 2009 9:10 pm

nioniosmeg έγραψε:Μην μου πεις. Από το in.gr;;;
Exclamation

Razz Razz

Γμτ, παρατρίχα ο εργοτέλης... :'(

Οχι Νιόνιο... δικα μου είναι τα κείμενα...
Pavel Grachev
Pavel Grachev
Διαχειριστής/Ιδρυτής

Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

https://parlament.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από Silent_Killer Κυρ Νοε 08, 2009 9:10 pm

Ουυυ..και πάλι πρώτοι..μετά από μερικά χρόνια Razz

Silent_Killer
Εθισμένο Μέλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από nioniosmeg Κυρ Νοε 08, 2009 9:13 pm

Pavel Grachev έγραψε:
nioniosmeg έγραψε:Μην μου πεις. Από το in.gr;;;
Exclamation

Razz Razz

Γμτ, παρατρίχα ο εργοτέλης... :'(

Οχι Νιόνιο... δικα μου είναι τα κείμενα...

Α. Sorry, παραφέρθηκα. Ποιός στη χάρη μας άμα κάθεσαι και γράφεις τέτοια κείμενα. Razz 20 και στην έκθεση.
Ξέρεις τι γίνεται ο Παναθηναϊκός τώρα;;; Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 473294
nioniosmeg
nioniosmeg
Εθισμένο Μέλος

Ηλικία : 26
Τόπος : Λαμία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από Pavel Grachev Κυρ Νοε 08, 2009 9:16 pm

nioniosmeg έγραψε:
Pavel Grachev έγραψε:
nioniosmeg έγραψε:Μην μου πεις. Από το in.gr;;;
Exclamation

Razz Razz

Γμτ, παρατρίχα ο εργοτέλης... :'(

Οχι Νιόνιο... δικα μου είναι τα κείμενα...

Α. Sorry, παραφέρθηκα. Ποιός στη χάρη μας άμα κάθεσαι και γράφεις τέτοια κείμενα. Razz 20 και στην έκθεση.
Ξέρεις τι γίνεται ο Παναθηναϊκός τώρα;;; Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 473294

Παντα 20 στην Εκθεση και ψώνιο να γίνω Αλητης Ρουφιανος Δημοσιοβλαχος απο μικρος... Αμα με μπερδευεις απο το με τα κειμενα του in.gr τελικα μαλλον ειμαι σε καλο δρομο Very Happy

Τι να ξερω τι γινεται ο Παναθηναικος; Είναι 1ος με 28 βαθμους εναντι 26 του Ολυμπιακου... αν εννοεις για τη συνεχεια ειμαι επιφυλακτικος... αν καταφερουμε και παμε μεχρι το Καραισκακη χωρις απωλειες τοτε ΟΚ
Pavel Grachev
Pavel Grachev
Διαχειριστής/Ιδρυτής

Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

https://parlament.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από nioniosmeg Κυρ Νοε 08, 2009 9:22 pm

Όχι ρε, τώρα, τι γίνεται, παίζει ο ΠΑΟ.
nioniosmeg
nioniosmeg
Εθισμένο Μέλος

Ηλικία : 26
Τόπος : Λαμία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από Silent_Killer Κυρ Νοε 08, 2009 9:36 pm

Νίκησε 0-2 λέμε!!

edit:Και εγώ φίλε...δεν θυμάμαι πως σε λένε Razz ...νόμισα πως το αντέγραψες από κάπου..ελπίζω να γίνεις δημοσιογράφος...πραγματικά σου αξίζει γιατί από τέτοια ηλικία γράφεις "επαγγελματικά" κείμενα!

Silent_Killer
Εθισμένο Μέλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από nioniosmeg Κυρ Νοε 08, 2009 9:41 pm

Ε ρε πούστεν... Δεν πραζ, θα χάσετε την επόμενη... Very Happy
nioniosmeg
nioniosmeg
Εθισμένο Μέλος

Ηλικία : 26
Τόπος : Λαμία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από Silent_Killer Κυρ Νοε 08, 2009 9:43 pm

With this side to sleep

Silent_Killer
Εθισμένο Μέλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από nioniosmeg Κυρ Νοε 08, 2009 9:44 pm

I'm gonna sleep with the other... Τι να κανουμε?
nioniosmeg
nioniosmeg
Εθισμένο Μέλος

Ηλικία : 26
Τόπος : Λαμία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Superleague Greece 10η αγωνιστική - Σελίδα 2 Empty Απ: Superleague Greece 10η αγωνιστική

Δημοσίευση από Silent_Killer Κυρ Νοε 08, 2009 9:48 pm

Perfect...go to nani...it's too late for you Razz

Silent_Killer
Εθισμένο Μέλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης